صفحه اصلینقشه سایتتماس  ماورود اعضا
 
پرتال اصلی
ساری
۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير
height=29px
برگزاري مسابقات ورزشي بانوان در دهه مبارك فجر
height=29px

برگزاري مسابقات ورزشي بانوان در دهه مبارك فجر امور بانوان و خانواده شركت با همكاري امور ورزش و همچنين كميته استاني صنعت آب و برق استان يكسري مسابقات ورزشي بانوان به مناسبت گراميداشت دهه مبارك فجر برگزار نمود.
امور بانوان و خانواده شركت با همكاري امور ورزش و همچنين كميته استاني صنعت آب و برق استان يكسري مسابقات ورزشي بانوان به مناسبت گراميداشت دهه مبارك فجر برگزار نمود. در اين سري از مسابقات ، بانوان همكار در رشته هاي شنا، طناب كشي و آمادگي جسماني حضور فعال داشتند.
مسابقات شنا استاني كاركنان دولت كه در تاريخ 6 بهمن ماه برگزار گرديد با موفقيت خانم ها مريم كاليراد از ساري در شناي 50 متر آزاد و كسب مقام سوم، بهشته احمدي از قائمشهر در 50 متر قورباغه و كسب مقام دوم و كبري جانبازي از بابل در 25 متر آزاد و كسب مقام دوم به پايان رسيد.
مسابقات طناب كشي بانوان صنعت آب و برق استان كه در تاريخ 18 بهمن ماه برگزار شد با كسب مقام سومي بانوان همكار به پايان رسيد.
مسابقات دو ميداني بانوان صنعت آب و برق استان كه در تاريخ 20 بهمن ماه برگزار گرديد با حضور بانوان در رشته پرتاب وزنه و كسب مقام اول و دوم به ترتيب توسط خانم ها بهشته احمدي از قائمشهر و مهرنوش السادات مشيري از ستاد و همچنين در رشته دو سرعت و استقامت و كسب مقام اول توسط خانم ميترا اكبرآبادي از چالوس، كسب مقام دوم توسط خانم ها سيده فرزانه سليماني از ساري و مليحه جويباري از بابل و كسب مقام سوم توسط خانم ها فرحناز فرجي از نوشهر، كوثر عزيززاده از بابل و سمانه احمدي از قائمشهر در رده هاي سني مختلف به پايان رسيد.
خبر
تعداد بازدید : 251 1394/11/24

height=6px
height=6px
/
تعداد بازدیدکنندگان امروز 5 تعداد بازدیدکنندگان دیروز 4 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 14565 تعداد کاربران بر خط 25 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
/
Copyright © 2011. abfa-mazandaran.ir. All rights reservedسال رونق تولیداستفاده از مطالب سایت با ذکر منبع مجاز می باشد
Powered by DorsaPortal